Kariera

Co oferujemy?

Jeżeli myślisz, że praca u nas jest miła, łatwa i przyjemna, to pomyliłeś się tylko w jednym.  W LAWBERRY wierzymy, że najlepsze wyniki można osiągnąć w miejscu pracy, do którego przychodzi się z prawdziwą przyjemnością. Staramy się stworzyć atmosferę opartą na współpracy, wzajemnej pomocy i wspólnej nauce.

Obiecujemy, że nie pozwolimy Ci się nudzić. W LAWBERRY będziesz miał ręce pełne pracy i codziennie będziesz się uczyć czegoś nowego. Każdy dzień będziesz kończyć z poczuciem satysfakcji.

W LAWBERRY chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tylko w ten sposób możliwy jest rozwój całego zespołu, który przekłada się na efektywność i jakość naszych wspólnych działań. Wierzymy w tworzenie takiego środowiska pracy, gdzie wszyscy będą mogli wykorzystać swoje kompetencje i predyspozycje. Stwarzamy warunki rozwoju poprzez ciągłe wyzwania, jednocześnie zapewniając odpowiednie wsparcie.

Kogo szukamy?

Jesteśmy zainteresowani zatrudnianiem najlepszych studentów prawa, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i umiejętnością obsługi komputera.

Oprócz solidnego przygotowania teoretycznego kandydaci do pracy w naszej Kancelarii powinni być pełni energii, kreatywni, komunikatywni, rzetelni, odpowiedzialni, zaangażowani w wykonywaną pracę i co doceniamy szczególnie – mieć duże poczucie humoru.

Proces rekrutacji

Każda przesłana aplikacja jest brana pod uwagę w chwili pojawienia się wakatu lub praktyki odpowiadającej oczekiwaniom i kwalifikacjom kandydata. Proces rekrutacji jest prowadzony przez partnerów Kancelarii i konsultanta ds. rekrutacji. Wybrani kandydaci są zapraszani na rozmowy kwalifikacyjne, przeprowadzane w oparciu o kompetencje określone dla danego stanowiska. Wszystkim osobom biorącym udział w rozmowie kwalifikacyjnej udzielana jest telefonicznie informacja zwrotna o wyniku rekrutacji.

Jak aplikować?

Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy lub odbyciem praktyki w LAWBERRY prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Partnerów naszej Kancelarii.