Katarzyna Figaj

starszy specjalista ds. administracji personalnej
katarzyna.figaj@lawberry.pl

Katarzyna Figaj zajmuje się wszystkimi aspektami legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców w Polsce. 

Jest absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej UJ w zakresie prawa pracy. 

Ma bogate doświadczenie w koordynowaniu wszelkich spraw pracowniczych. Prowadzi sprawy, między innymi, w oparciu o Kodeks pracy, Ustawę o cudzoziemcach oraz Ustawę o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. W Lawberry zajmuje się głównie procesami legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. 

Posługuje się językiem angielskim. 

Katarzyna Figaj

„Wyznaję zasadę, że balans ciała i umysłu jest podstawą wszystkich sfer życia, w tym pracy”.

Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Chętnie wsiada na rower i odkrywa nowe miejsca blisko natury lub miejskiej architektury. Kocha też książki. Oprócz pozycji zawodowych, najchętniej sięga po biografie, tematykę psychologiczną czy wegekulinarną.

W skutecznym działaniu pomaga jej otwartość, umiejętność szerszej analizy sytuacji i wrażliwość na szczegóły. „Lubię poznawać ludzi i cieszę się, że jest to jeden z głównych elementów mojej pracy. Podejście indywidualne do każdego współrozmówcy, pozwala mi dostrzec nowe możliwości i szybko osiągnąć wspólny cel”.