Agnieszka Dudzik

partner, radca prawny
agnieszka.dudzik@lawberry.pl

Agnieszka Dudzik, radca prawny. Tytuł Magistra Prawa uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończyła uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w zakresie europeistyki. Odbyła aplikację sądową, zakończoną egzaminem sędziowskim.

Prowadzi sprawy z zakresu w prawa spółek, zobowiązań, dochodzenia roszczeń i rozwiązywania sporów, a także związane z problematyką legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce. Posiada duże doświadczenie procesowe w prowadzeniu spraw i reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Posługuje się językiem angielskim.

Agnieszka Dudzik

Ulubione dania przygotowuje bez przepisu, zastępuje produkty według smaku i intuicji. Dzięki doświadczeniu może sobie pozwolić na odrobinę fantazji i realizację nowych pomysłów. W pracy również poszukuje innowacyjnej drogi dla uzyskania najlepszego efektu – zadowolenia Klienta. „Najbardziej się cieszę, kiedy moja koncepcja i stanowisko znajdują potwierdzenie w pozytywnym dla Klienta rozstrzygnięciu Sądu.”